skype wsh radom
rekrutacja online

Zeszyt Naukowy WSH

Zeszyt Naukowy Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu to czasopismo ciągłe, które stanowi zbiór publikacji o profilu interdyscyplinarnym. Zawiera autorskie i oryginalne opracowania naukowe, przygotowane przez teoretyków i praktyków. Autorami artykułów mogą być nie tylko pracownicy naukowi Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, ale także pracownicy i doktoranci innych wyższych uczelni polskich i zagranicznych oraz pasjonaci nauki.

Czasopismo zamieszcza także wyniki prac badawczych studenckich kół naukowych. Miscellanea natomiast obejmuje zbiór różnych tekstów, utworów, recenzji, sprawozdań z wydarzeń naukowych. Każdy zgłoszony artykuł będzie poddany ocenie niezależnych recenzentów, także zagranicznych, a zostanie opublikowany po uzyskaniu dwóch pozytywnych recenzji. Warto podkreślić, że publikowane prace mogą być wykorzystane zarówno w dyskursie naukowym, jak też w procesie dydaktycznym.

Do publikacji w czasopiśmie będą przyjmowane artykuły poświęcone teoretycznym i praktycznym aspektom w następujących obszarach tematycznych:

  • polityka bezpieczeństwa państwa
  • prawo i administracja
  • zarządzanie i finanse
  • edukacja i wychowanie
  • technologie informacyjne

Wydawcą Zeszytu Naukowego Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu (ISSN 2543-6473) jest Wydawnictwo Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Redakcja przewiduje częstotliwość publikacji 1-2 razy w każdym roku.

Artykuły należy wysyłać na adres e-mail: zn@wsh.pl

Pliki do pobrania

    1. Oświadczenie Autora
  1. Zasady publikowania artykułów

                                    

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x