skype wsh radom
rekrutacja online

Zajęcia dydaktyczne

Już od weekendu 4 i 5 kwietnia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu działa online! Studenci i wykładowcy bez wychodzenia z domu realizują programy studiów zgodnie z planem dzięki aplikacji Microsoft Teams !

Czas pandemii i ograniczeń narzucił nowy tryb funkcjonowania w przestrzeni publicznej i społecznej, dlatego zamiast zajęć w tradycyjnej auli wykładowej, w tym trudnym czasie Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu przeniosła studia online!

Ten czas z pewnością minie, a wtedy z radością powitamy kolegów z roku oraz ulubionych wykładowców, w przerwie między zajęciami spotkamy się przy kawie w studenckiej Cafe Gallery. Dziś jednak cieszymy się, że możemy prowadzić zajęcia dydaktycznie bezpiecznie, skutecznie i na wysokim poziomie, dzięki możliwościom, jakie daje aplikacja Microsoft Teams!

Obecnie oprócz wykładów w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym odbywają się: konwersatoria, laboratoria oraz warsztaty organizowane przez koła naukowe i pracownie akademickie.

Każde zajęcia na wirtualnej WSH, dają szansę studentom odkrywania kolejnych możliwości, dzięki którym interakcja między wykładowcą a studentem jest jeszcze bardziej efektywna.

Oprócz platformy Teams, pakietu Microsoft Office 365 do komunikacji zdalnej, wykładowcy wykorzystują także inne narzędzia, takie jak: SharePoint czy Forms. Dzięki nim udostępniają i dzielą się materiałami dydaktycznymi np.: prezentacjami, skryptami, tabelami z danymi, testami, głosowaniami czy formularzami. Zajęcia są ciekawe, inspirujące i pozwalają, poczuć się jak w prawdziwej auli wykładowej!

Dołącz do społeczności akademickiej WSH online i ciesz się studiami w wirtualnej auli swojego domu, tarasu – gdziekolwiek chcesz!

 

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x