skype wsh radom
rekrutacja online

Transport

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu realizuje projekt pn. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu Uczelnią Dostępną współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt  realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5. Kompleksowe programy szkół wyższych

Studenci z niepełnosprawnościami w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, u których  niepełnosprawność uniemożliwia lub znacznie utrudnia samodzielne przemieszczanie się pomiędzy obiektami dydaktycznymi WSH, mogą korzystać z bezpłatnej usługi transportu.

Wsparcie w postaci transportu pomiędzy obiektami WSH na zajęcia dydaktyczne przyznawane jest na podstawie zgłoszenia telefonicznego lub wiadomości e-mail przesłanej do Pełnomocnika rektora ds. osób niepełnosprawnych w WSH.

Zapoznaj się z zasadami korzystania z transportu:

Zasady Transportu WSH

Wykaz zrealizowanych przejazdów – do pobrania

Kontakt:

Pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych

mgr Katarzyna Majka

e-mail: kmajka@wsh.pl lub bon@wsh.pl

tel./fax. 48 363 22 90 w. 42

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x