skype wsh radom
rekrutacja online

Studia online w WSH

Każdego dnia zmienia się rzeczywistość wokół nas. Zmienia się także sposób kształcenia, ale nie zmieniły się potrzeby! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przyszłych kandydatów na studia , niezależnie od warunków nauki w przyszłości, już dziś zapisując się na studia w Wyższej Szkole Handlowej, dajemy Ci pewność nauki na najwyższym poziomie, zarówno stacjonarnie w obu kampusach, ale także ONLINE! Wybierz kierunek o jakim marzysz, a jeśli nadal będzie konieczność, studiuj w domu!

Maturzysto, Absolwencie Szkoły Średniej – zastanawiasz się, jak będzie wyglądała rzeczywistość dalszej edukacji od października? Nie jesteś pewien czy: warto szukać studiów, przeczekać trudny czas, a może ryzykować?

Niezależnie od tego, jak będzie wyglądała przyszłość systemu szkolnictwa wyższego, w dobie ograniczeń, wybierając jeden z kierunków w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu – zobaczymy się na pierwszym zjeździe !

WSH ONLINE – bezpieczne studia, gdziekolwiek chcesz!

W domu, na tarasie, gdziekolwiek jesteś – łączysz się zdalnie smartfonem, korzystając z aplikacji lub tradycyjnie za pomocą programu na swoim komputerze. Wirtualne spotkania z kolegami z grup, zajęcia i konsultacje z wykładowcami a także spotkania z pracownikami administracyjnymi to dziś rzeczywistość! Wyższa Szkoła Handlowa wykorzystuje nowoczesne narzędzie do komunikacji zdalnej, jakim jest aplikacja Microsoft Teams.

Dzięki niej, bez wychodzenia z domu stworzysz własną salę wykładową, spotkasz się z wykładowcą, promotorem, ale także na czacie podyskutujesz z innymi studentami! Microsoft Teams daje Ci nieograniczone możliwości: uczestniczenia w grupach na swoim kierunku, zespołach do pracy zdalnej w grupach konwersatoryjnych, udostępniania czy pisania notatek z zajęć, a wykładowcom – przekazywania wiedzy wizualnie poprzez wideo, ale także udostępniania slajdów, prezentacji filmów, skryptów!

SPRAWDŹ – JAK STUDIUJE SIĘ W WSH!

Kształcimy zdalnie, ale pracujemy stacjonarnie i online, dlatego jako Uczelnia jesteśmy przygotowani na każdą sytuacją losową. Niezależnie od wytycznych MNiSW, to pewne, że od 1 października spotkamy się na żywo lub online 🙂 Jeśli jesteś zainteresowany studiami w każdych okolicznościach, nie musisz martwić się o przyszłość – już  teraz możesz dołączyć do zajęć online na platformie Teams i poczuć się jak student naszej uczelni! Poniżej filmy z zajęć oraz harmonogram z instrukcja, jak dołączyć do wykładów!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Pierwsze Otwarte Zajęcia Online już za nami – !

 

 

Sprawdź ofertę OFERTĘ EDUKACYJNĄ oraz CZESNE a potem bez obaw wybierz najlepszy kierunek dla siebie i Ciesz się studiami w kampusach lub online!

Chcesz wiedzieć więcej?

Szczegółowych informacji udziela:

Specjalista ds. rekrutacji

mgr Katarzyna Dusińska

dyżury od wtorku – soboty

w godz. 8.00-16.00

tel. 603 441 717

Skype: Katarzyna Dusińska

Microsoft Teams: Katarzyna Dusińska

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x