skype wsh radom
rekrutacja online

Studenckie Forum BCC

Studenckie Forum Business Centre Club powstało z inicjatywy Pani Izabeli Seweryn, Kanclerza BCC Loża Radomska oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.  Studenckie Forum Młodych BCC jest organizacją studencką zarejestrowaną przez Rektora WSH w Radomiu i zrzesza środowisko akademickie regionu radomskiego. Organizacja działa na zasadzie Fundacji, której zasady działalności określa jej statut.

Celem działalności SFM jest promowanie przedsiębiorczości ludzi młodych, upowszechnianie nauki, edukacji, oświaty i wychowania w dziedzinie przedsiębiorczości, promocja integracji europejskiej oraz upowszechnienie idei wolontariatu. Swoje cele Forum będzie realizować między innymi poprzez: prowadzenie warsztatów z zakresu przedsiębiorczości, prowadzenie doradztwa w zakresie tworzenia przez ludzi młodych własnych przedsiębiorstw, organizowanie seminariów, szkoleń i konferencji. W planach działalności jest również organizacja konkursów i festiwali promujących twórczość młodych przedsiębiorców oraz budowanie własnej marki osobistej poprzez spotkania z uznanymi autorytetami branży handlowej, produkcyjnej, zarządczej, przedsiębiorczej. SFM będzie współpracować z organizacjami pozarządowymi, władzami samorządowymi, rządowymi, sektorem gospodarczym, ośrodkami kultury, uczelniami wyższymi i szkołami. Ścisła współpraca i opieka BCC Loża Radomska pozwoli członkom organizacji zapoznać się z funkcjonowaniem lokalnego biznesu i tworzeniem jego społecznej odpowiedzialności. Opiekunem z ramienia BCC Loża Radomska jest Sekretarz Anna Słopiecka, natomiast z ramienia WSH opiekunem naukowym jest Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych.

Opiekun SFM BCC Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

PLAN DZIAŁANIA FORUM BCC

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI DO LUTEGO 2021 r.

STATUT

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x