skype wsh radom
rekrutacja online

Strefa rozrywki

Szlakiem Stolic Europejskich

Studia to najlepszy czas na poznawanie świata. W myśl idei podróże kształcą WSH rokrocznie organizuje cykl wypraw studenckich nazwany Szlakiem Stolic Europejskich

szkaliem

 Do tej pory studenci WSH w ramach cyklu odwiedzili wiele miast Europy, poznając ich historię, kulturę i ciekawe zakątki – m.in. Brukselę, Berlin, Rzym, Pragę, Wiedeń, Budapeszt. Nie bez znaczenia jest fakt, że te wyjazdy są dofinansowane przez Uczelnię.

szlak

Imprezy studenckie

 

imprstud

Nieodzownym elementem życia studenckiego są imprezy integracyjne. Niektóre z nich stały się już tradycją. Zawsze niosą ze sobą ładunek pozytywnej energii i wspaniałej zabawy. ?Ekskluzywne Otrzęsiny?, ?Studencki Halloween?, ?Karnawałowe Połowinki? czy radosny ?Happy Ending? na zakończenie roku akademickiego, nie mogą się obyć się bez koncertów, konkursów czy wspólnego karaoke. Te eventy są na stałe wpisane w kalendarz wydarzeń studenckich.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x