skype wsh radom
rekrutacja online

Studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych realizowanych w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu jest dostosowany do aktualnych wymogów rynku pracy i oferuje najnowszą wiedzę teoretyczną i praktyczną z wielu dziedzin. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów specjalistycznych i ćwiczeń, konwersatoriów z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych: case studies, warsztatów, projektów. Kadrę wykładowców i trenerów stanowią doświadczeni pracownicy naukowo-dydaktyczni i specjaliści – praktycy.

 

Wymagane dokumenty:

REKRUTACJA ONLINE

 

Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się cały rok. Poszczególne kierunki studiów uruchamiane są od października do kwietnia każdego roku akademickiego. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodne z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W ofercie WSH obecnie znajduje się ponad 50 kierunków studiów podyplomowych, więcej informacji znajdziesz tu: KIERUNKI STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

CZESNE ZA STUDIA

PROGRAMY ZNIŻKOWE

 

DOFINANSOWANIE STUDIÓW:

  • Studia za darmo dla osób z niepełnosprawnością (PFRON) – pobierz
  • Wsparcie dla osób bezrobotnych (PUP) – pobierz
  • Finansowanie studiów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego – pobierz

 

ZAMÓW BEZPŁATNY INFORMATOR STUDIÓW PODYPLOMOWYCH!

Aby zamówić bezpłatny informator należy zadzwonić pod numer: 48 362 13 32, lub wysłać e-mail ze swoim dokładnym adresem, imieniem i nazwiskiem na adres: podyplomowe@wsh.pl

 

Biuro Studiów Podyplomowych WSH

Dyrektor Departamentu Studiów Podyplomowych

mgr Estera Witkowska
ul. Traugutta 61 a
26-600 Radom
tel./fax: 48 362 13 32
e-mail: podyplomowe@wsh.pl

Specjalista ds. studiów podyplomowych i szkoleń

mgr Katarzyna Dusińska
ul. Traugutta 61A
26-600 Radom
tel. 603 441 717
e-mail: podyplomowe@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x