skype wsh radom
rekrutacja online

Finanse

Nauka to inwestycja w przyszłość i lepsze życie. Współczesna organizacja spraw finansowych pozwala na to, aby studia były dostępne dla każdego. Wyższa Szkoła Handlowa jest uczelnią samofinansującą się, nie dostaje żadnych dotacji z budżetu państwa na pokrycie kosztów kształcenia, w związku z tym za naukę w WSH pobierane jest czesne. Jednak dobrze rozwinięty system kredytów studenckich oraz stypendiów sprawia, że bariery finansowe przestają być problemem, gdy chcesz studiować.

FAKT: Według badań CBOS, ponad 90% Polaków uważa, że warto zdobywać wyższe wykształcenie. Oprócz realizacji ambicji, jednym z najważniejszych powodów, które wymieniają są zarobki. Z badań wynika, że osoba z dyplomem wciąż ma większe szanse na uzyskanie dobrze płatnej pracy

Od marca 2012 r. wpłaty w Kwesturze można realizować za pomocą kart płatniczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, chcąc ułatwić rozliczenia z uczelnią, WSH uruchomiła terminal płatniczy, który umożliwia realizację wpłat bezgotówkowych. Każdy student, który posiada kartę płatniczą może dokonywać transakcji w kwesturze WSH – o szczegóły zapytaj na miejscu!

Kwestura – Sekcja Obsługi Studenta:

WSH, ul.Traugutta 61a
tel./fax 48 363 22 90 w.50
e-mail: kwestura@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x