skype wsh radom
rekrutacja online

Oferta edukacyjna dla firm

W każdej organizacji tkwi niewykorzystany potencjał. Zadaniem efektywnego menedżera jest wspieranie rozwoju podległych mu pracowników, by wydobyć z nich maksimum umiejętności, cennych dla organizacji”

 

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji szkoleń dla firm. Należymy do liderów wśród uczelni polskich w zakresie umiędzynarodowienia edukacji na poziomie wyższym oraz wdrażania innowacji w procesie dydaktycznym. Proponujemy szkolenia „szyte na miarę” przygotowane specjalnie na potrzeby firmy. Dajemy możliwość doboru kluczowych wykładowców oraz udział w procesie tworzenia szkolenia.

 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu oferuje następujące formy kształcenia dla firm :

  • studia podyplomowe
  • szkolenia
  • kursy językowe

 

Studia i szkolenia na zamówienie

Firmy zainteresowane szkoleniem lub studiami dla większej ilości osób mają możliwość utworzenie studiów lub szkoleń na zamówienie. Program zajęć przygotowywany jest zgodnie z potrzebami słuchaczy. Zajęcia w zależności od decyzji firmy, odbywają się na terenie uczelni lub w siedzibie firmy.

 W ramach szkoleń i studiów na zamówienie pracodawca może liczyć na:

  • program studiów odpowiadający konkretnym potrzebom firmy
  • preferencyjną cenę
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x