skype wsh radom
rekrutacja online

Sprawy studenckie online!

Ze względu na konieczność zachowania środków bezpieczeństwa, dotyczących zapobiegania epidemii SARS-CoV-2 zachęcamy do załatwiania spraw telefonicznie lub online. Warto sprawdzić, które sprawy studencie można uregulować bezpiecznie i bez wychodzenia z domu!

KWESTURA

WPŁATY NA CZESNE: (przelew na indywidualne konto studenta, numer rachunku możesz podejrzeć w wirtualnym dziekanacie, zakładka: finanse: dane do przelewu).

FAKTURY : (zgłoś potrzebę otrzymania faktury na adres email: kwestura@wsh.pl, wystawimy ja i udostępnimy do poprania w wirtualnym dziekanacie, zakładka: finanse, faktury).

PYTANIA O OPŁATY / ZNIŻKI /HARMONOGRAMY OPŁAT /INNE : (mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem platformy Microsoft Teams).

BIBLIOTEKA

PROLONGATA : chcesz przedłużyć książki – prolonguj przez swoje konto, zadzwoń do biblioteki, napisz maila!

WIRTUALNA BIBLIOTEKA: chcesz korzystać z wirtualnych baz biblioteki?  Poproś o kod do elektronicznej bazy e-booków Ibuk Libra już dziś, napisz maila: biblioteka@wsh.pl

DZIAŁ PRAKTYK i WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

BIURO KARIERY/WYJAZDY ERASMUS+ :  informacje o wymianie Erasmus+,działalności Biura Kariery, organizowanych warsztatach, wizytach studyjnych możesz znaleźć na www.wsh.pl oraz w Wirtualnym Dziekanacie (WD) pobierzesz Formularz aplikacyjny na program Erasmus+,wykaz uczelni partnerskich czy zasady rekrutacji na praktyki/studia Erasmus+, zaś na stronie Uczelni znajdziesz wszystkie informacje na jego temat.

PRAKTYKI STUDENCKIE :  Wirtualnym Dziekanacie znajdziesz dokumentację dotyczącą praktyki – Ramowy program praktyk, podanie do Dziekana o zaliczenie pracy zawodowej na poczet praktyk (dotyczy tylko II,III,IV i V roku), zaświadczenia potwierdzające osiągnięcie efektów uczenia czy przyjęcia na praktyki. Za pośrednictwem mejla lub platformy Teams możesz przesłać Zaświadczenie o przyjęciu na praktykę- jeśli chcesz, byśmy wysłali Ci dokumenty do domu, napisz na zaświadczeniu adres korespondencyjny- nie będziesz musiał przyjeżdżać do Działu po ich odbiór.

REKRUTACJA

REKRUTACJA ONLINE: Każdy kandydat na studia może zapisać się poprzez formularz online w 3 krokach:

Wypełnij formularz rejestracyjny, prześlij nam wymagane dokumenty, wpłać pierwszą ratę, a zarezerwujesz sobie miejsce na wybranym kierunku!

2. Jak tylko otrzymasz świadectwo, donieś je do nas w ciągu 7 dni (lub wyślij pocztą, kurierem, zostaw w skrzynce podawczej).

3. Jeśli okaże się, że na maturze coś poszło nie tak i świadectwa nie otrzymasz, zgłoś się do nas z dokumentem potwierdzającym niezdanie matury, a opłacone raty zostaną Ci w całości zwrócone!

DZIEKANAT

Wszystkie sprawy studenckie: podania do dziekanów/wnioski, rezygnacje, można przesyłać drogą mailową, pocztą tradycyjną lub do skrzynki podawczej. Z dziekanatem można także skontaktować się poprzez platformę Teams dziekanat@wsh.pl. Wszystkie podania znajdują się w Wirtualnym Dziekanacie w zakładce – pliki do pobrania.

BIURO KANCLERZA

PODANIA DO KANCLERZA: podania dotyczące spraw finansowych można przekazywać następującą drogą:

1. do skrzynki podawczej (adnotacja Buro Kanclerza – podanie)

2. na adres mailowy: mkania-jurczak@wsh.pl

Na spotkanie z Panem Kanclerzem student może umówić się uprzednio, kontaktując się z Kierownikiem Biura telefonicznie: 48 340 16 94/mailowo: mkania-jurczak@wsh.pl bądź poprzez platformę Teams: marta.kania-jurczak@wsh.pl, wzór podania do Kanclerza znajduje się w WIRTUALNYM DZIEKANACIE.

KOMISJA STYPENDIALNA

SKŁADANIE WNIOSKÓW: Obecnie obowiązuje system wcześniejszego umówienia się na spotkanie w celu złożenia wniosku (o stypendium socjalne, stypendium rektora, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogę). W tym celu należy skontaktować się z członkiem Komisji Stypendialnej pod numerem tel. 695 318 693 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x