skype wsh radom
rekrutacja online

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe to sposób na pogłębienie posiadanej wiedzy lub zdobycie nowych kwalifikacji. Jest to doskonała okazja do zdobycia umiejętności uznawanych przez pracodawców, uporządkowania wiedzy i doświadczenia oraz ukierunkowanie się na dalszy rozwój. Studia podyplomowe pozwalają na zaspokojenie własnych ambicji, a przy okazji są szansą na awanse i podwyżki.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi formami kształcenia podyplomowego, które proponuje swoim studentom Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu. Sprawdź, dla kogo są przeznaczone!

 

Organizacja studiów

Studia podyplomowe obejmują wykłady, ćwiczenia, konwersatoria, laboratoria komputerowe, ćwiczenia, gry decyzyjne i symulacyjne. Wykładowcami są przede wszystkim znakomici nauczyciele akademiccy oraz praktycy – specjaliści i menedżerowie.

Studia podyplomowe prowadzone są w trybie niestacjonarnym, a zajęcia odbywają się zazwyczaj co dwa tygodnie w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dla kogo studia podyplomowe?

Propozycja podjęcia studiów podyplomowych w Radomiu skierowana jest do absolwentów uczelni wyższych, zainteresowanych kontynuacją nauki, a także do pracowników firm i instytucji, osób czynnych zawodowo, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć dodatkowe umiejętności.

Warunkiem uczestnictwa w studium jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych I lub II stopnia (licencjat, inżynier, magister).

 

 

Wyższa Szkoła Handlowa oferuje w sumie ponad 50 kierunków studiów podyplomowych.

 

KIERUNKI STUDIÓW

WYMAGANE DOKUMENTY I TABELA OPŁAT

 

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić BEZPŁATNY INFORMATOR prosimy o kontakt z Biurem Studiów Podyplomowych:

Biuro Studiów Podyplomowych
ul. Traugutta 61a
26-600 Radom
tel./fax: 48 362 13 32
e-mail: podyplomowe@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x