skype wsh radom
rekrutacja online

Studia licencjackie

Realizowany w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu program studiów licencjackich to fachowa koncepcja opracowana przez wybitnych przedstawicieli świata nauki, oparta na autorskich programach kształcenia odpowiadających potrzebom rynku pracy. Tryb i forma zajęć jest ściśle dostosowana do standardów wyznaczonych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Studia licencjackie w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu trwają 3 lata czyli 6 semestrów i kończą się uzyskaniem tytułu licencjata. Absolwenci otrzymują dyplom dokumentujący uzyskanie wyższego wykształcenia zawodowego, pozwalający na kontynuację nauki na Studiach Uzupełniających Magisterskich.

Propozycja podjęcia studiów licencjackich w WSH kierowana jest do absolwentów wszelkich typów szkół średnich, szkół pomaturalnych, a także do pracowników firm i instytucji pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe poprzez zdobycie wyższego wykształcenia.

Studia licencjackie ( I stopnia) :

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Pedagogika

Administracja

Zarządzanie

Psychologia

       – Kryminologia

Finanse i Rachunkowość

Studia obejmują wykłady, ćwiczenia, konwersatoria, laboratoria komputerowe, warsztaty menedżerskie, gry decyzyjne i symulacyjne, lektoraty języków obcych oraz seminaria podzielone w toku studiów na trzy części:

I grupa – przedmioty podstawowe i kształcenia ogólnego,
II grupa – przedmioty kierunkowe,
III grupa – przedmioty specjalizacyjne i specjalnościowe,

Studia prowadzone są w trybach:

  • stacjonarnym          (zajęcia od poniedziałku do piątku),
  • niestacjonarnym    (zajęcia w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych),

Ponadto Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu umożliwia studentom w trakcie studiów naukę 6 języków obcych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego.

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu umożliwia zdobycie certyfikatów językowych i informatycznych honorowanych przez pracodawców na całym świecie.

  • ETS – WSH jest jedynym w Radomiu Ośrodkiem Certyfikacyjnym przeprowadzającym egzaminy TOEIC i TOEFL.
  • Europejski certyfikat umiejętności komputerowych – CAD
  • Certyfikowany projektant sieci strukturalnych 3M
  • Certyfikowany instalator sieci strukturalnych 3M
  • Certyfikat umiejętności w zakresie oprogramowania Inventor

W trakcie studiów studenci realizują również praktyki zawodowe w wymiarze zgodnym ze standardami kształcenia na danym kierunku studiów.

IMG_4077

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x