skype wsh radom
rekrutacja online

Traugutta 61A

Kampus ul. Traugutta

Kampus przy ul. Traugutta 61a to połączenie zabytkowej architektury z nowoczesnym obiektem dydaktycznym. Jest on siedzibą Wydziału Nauk Społecznych. Znajdują się tu Auditorium Primum , aule wykładowe, sale ćwiczeniowe, pracownia komputerowa, a także profesjonalne laboratorium kryminalistyczne oraz strzelnica . Budynek przy ul. Traugutta to także siedziba Kanclerza uczelni. Mieszczą się tu również Kwestura, Sekcja Stypendiów, Biuro Studiów Podyplomowych oraz Dziekanat. Całość dopełnia komfortowa kawiarnia studencka z dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz Café Gallery.

Traugutta 61 A DSC06403 auditorium primus 4

Auditorium Primum

Obiekt to nowoczesny gmach oddany do użytku w 2009 r. Mieści siew nim aula wykładowa z miejscami dla ponad 300 osób, przestronny hol i recepcja. Została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt multimedialny i autowizualny, co zapewnia wysoki komfort prowadzenia zajęć oraz pozwala na zastosowanie nowoczesnych metod dydaktycznych.

auditorium primus 3 Auditorium DSC06406

Laboratorium kryminalistyczne

Powstało w celu upraktycznienia toku kształcenia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. W laboratorium studenci poznają praktyczne zastosowanie czterech podstawowych dziedzin kryminalistyki: taktyki, techniki, strategii i metodyki kryminalnej. Jest ono wyposażone w najnowocześniejsze zdobycze techniki – poligraf powszechnie zwany jako wykrywacz kłamstw, videospektrokomparator – do sprawdzania wiarygodności dokumentów, walizka śledcza, mikroskopy i wiele innych ciekawych urządzeń .

IMG_4012 IMG_3905 IMG_3973

Strzelnica elektroniczna

Specjalistyczny system pozwalający na prowadzenie szkolenia strzeleckiego na każdym poziomie zaawansowania. Wyposażona jest w repliki broni Glock 17 i Beretta Px4 Storm z symulatorem odrzutu, imitującym strzał z prawdziwej broni palnej.

DSC07161 DSC08420 DSC08389

Cafe Gallery

To wystawa zdjęć połączona z lokalem gastronomicznym w sam raz na dyskusje po zakończonych wykładach .

IMG_6159 IMG_0309 grupa138

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x