skype wsh radom
rekrutacja online

Mazowieckiego 7A

Kampus ul. Mazowieckiego

W gmachu przy ul. T. Mazowieckiego 7a usytuowano nowoczesny środek dydaktyczny, który jest siedzibą Wydziału Studiów Strategicznych i Technicznych. Znajdują się tu Aula Główna, dwie mniejsze aule mieszczące po 130 miejsc, sale dydaktyczne oraz nowocześnie wyposażone pracownie i laboratoria komputerowe, gdzie studenci przygotowują się do uzyskania specjalistycznych certyfikatów.

Mieszczą się w nim skomputeryzowana biblioteka z czytelnią, Rektorat oraz Dział Organizacji Dydaktyki. Budynek to również siedziba Założycieli Uczelni oraz Dziekana Wydziału Nauk Społecznych.

BUDYNEK A BUDYNEK D AULA GLOWNA ul. domagals

Laboratorium multimedialne

Wyposażone w największe zdobycze techniki. Są w nim prowadzone zajęcia informatyczne, które przygotowują studentów do pracy z dużymi sieciami LAN i WAN oraz do egzaminu CCNA. Uczelnia uczestniczy w programie MSDN Academic Alliance, dzięki czemu studenci informatyki mają dostęp do najnowszego oprogramowania firmy Microsoft.

apple122 komputerowa120  IMG_4173

Biblioteka

Jest nowoczesnym, dwupoziomowym pomieszczeniem z czytelnią, która spełnia wysokie standardy akademickie. Dzięki wymianie bibliotecznej, fachowej prasie oraz systemowi komputerowej obsługi biblioteki umożliwia studentom szybki dostęp do niezbędnych informacji. Biblioteka jest centrum informacji dla studentów, którzy znajdą tu podręczniki akademickie oraz materiały niezbędne do pisania prac i poszerzania wiedzy.

IMG_5995 IMG_6091

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x