skype wsh radom
rekrutacja online

Departament Języków Obcych

Departament Języków Obcych jest jednostką działającą w ramach Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. W ramach Departamentu prowadzimy kursy językowe skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, studentów, osób dorosłych jak i seniorów. W naszej ofercie znajdują się zarówno kursy języka angielskiego czy niemieckiego jak i kursy języków rzadkich oraz cała gama kursów języków specjalistycznych.

Cechuje nas pełen profesjonalizm, bogata oferta kursów, nowoczesne techniki nauczania, doskonała kadra dydaktyczna, konkurencyjne ceny oraz wiele dodatkowych atrakcji, które sprawiają, że nauka w WSH jest wyjątkowym czasem, pozwalającym rozwinąć kompetencje językowe i dobrze się przy tym bawić.

Wykorzystując Nasze już 20-letnie doświadczenie w nauczaniu, zapewniamy naszym kursantom usługi na najwyższym poziomie, dokładając wszelkich starań aby stale podnosić ich jakość. WSH jest ośrodkiem egzaminacyjnym, w którym nasi uczniowie i kursanci mogą przystąpić do egzaminów na powszechnie uznawane i cenione międzynarodowe certyfikaty językowe. W naszej ofercie znajdują się  certyfikaty, takie jak: TOIEC , TOEFL, WiDaF czy TFI, które potwierdzają zdobytą wiedzę na poziomie międzynarodowym.

Skuteczność nauczania i zadowolenie naszych słuchaczy stanowią dla nas priorytet. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Departamentu Języków Obcych.

Zapraszamy na kursy:

CENNIK

REGULAMIN

OFERTA DJO

 

Kontakt:

Katarzyna Dusińska

mail: djo@wsh.pl

tel. 603  441 717

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x