skype wsh radom
rekrutacja online

Konkurs na najlepszą pracę magisterską rozstrzygnięty!

Udostępnij

Konkurs na najlepszą pracę magisterską napisaną w WSH w roku akademickim 2020/2021 rozstrzygnięty! Zwycięzcą został pan Konrad Zabłocki, student studiów magisterskich na kierunku Psychologia! W dniu 16 października, podczas uroczystości Inauguracji Laureat odebrał zaszczytną statuetkę oraz nagrodę z rąk Kanclerza Wyższej Szkoły Handlowej, Prof. WSH,  dr. Gerarda Pawła Maja za pracę nt:  Osobowościowe determinanty internalizacji wyobrażeniowego autowizerunku w procesie wzmacniania samooceny.

Za zajęcie I miejsca w Konkursie,  Kapituła Konkursowa przyznała statuetkę LAUR MAGISTRA oraz bezpłatne studia podyplomowe na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu oraz publikację artykułu w czasopiśmie  wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

II miejsce zajęła  Pani Wioletta Trzebińska, autorka pracy na temat:  ,,Strategia rozwoju kancelarii prawnej X’’, której promotorem jest Prof. WSH dr Wojciech Wiszniewski. Kapituła Konkursowa przyznała nagrodę –  50% zniżki na studia podyplomowe na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu oraz publikację artykułu w czasopiśmie wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

III miejsce zajęła Pani Natalia Kubicka, autorka pracy na temat ,,Przestępczość nieletnich przyczyną wykluczenia społecznego’’, której promotorem jest Prof. WSH dr Adam Ziółkowski. Kapituła Konkursowa przyznała nagrodę – publikację artykułu w czasopiśmie wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Celem głównym Konkursu było  wyróżnienie najlepszych prac magisterskich wykonywanych w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu,  w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych, charakteryzujących się najwyższym poziomem naukowym, potencjałem praktycznym oraz oryginalnością rozwiązania.

Przy ocenie prac magisterskich Kapituła Konkursowa brała  pod uwagę następujące kryteria:

1) poziom naukowy pracy magisterskiej i praktyczne znaczenie postawionego i analizowanego w pracy zagadnienia,

2) stopień trudności podjętego zadania,

3) sposób rozwiązania problemu, innowacyjność i oryginalność zaproponowanych rozwiązań (nowatorski i twórczy charakter pracy),

4) konstrukcja logiczna pracy,

5) forma prezentacji pracy oraz jej szata graficzna.

 

GRATULUJEMY !

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x