skype wsh radom
rekrutacja online

Patronat Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej

Udostępnij

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 28 września 2021 roku została podpisana umowa o patronat z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej na kierunku Zarządzanie Wydziału Prawa i Administracji.

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej po analizie programów studiów wraz z efektami uczenia się , podjął pozytywną decyzję w zakresie objęcia patronatem kierunku Zarządzanie na Wydziale Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

 „Przy naszym pełnym zaangażowaniu do podejmowania działań na rzecz wspierania wspólnych przedsięwzięć mających na celu podnoszenia jakość kształcenia, ciągłego udoskonalania oferty naukowo-dydaktycznej, popularyzację nauki i wspierania studentów w rozszerzaniu horyzontów, zdobywaniu nowych umiejętności, kompetencji oraz wiedzy związanej z obszarem nauk społecznych ale nie tylko staramy się w sposób ciągły zwiększać potencjał Naszej Uczelni” – dodaje Dziekan Wydziału Prawa i Administracji, dr inż. Emilia Żuchowska-Kotlarz

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x