skype wsh radom
rekrutacja online

„Krok do przodu po lepsze jutro” Sympozjum Naukowe

Udostępnij

W dniu 28 października 2021 roku Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu oraz Stowarzyszenie Słoneczny Dom w Radomiu, po raz kolejny organizują Sympozjum Naukowe dotyczące problematyki profilaktyki społecznej.

Zagadnienia związane z przeciwdziałaniem występowania negatywnych zjawisk społecznych, w tym uzależnień chemicznych i behawioralnych od lat są przedmiotem realizowanego wspólnie projektu badawczo – rozwojowego, którego zwieńczeniem jest doroczne Sympozjum, organizowane w murach Uczelni. W tegorocznej edycji Sympozjum wezmą udział specjaliści z zakresu profilaktyki uzależnień, terapii uzależnień, psychoterapii i polityki społecznej wobec problemów uzależnień. Liczymy na obecność przedstawicieli wielu organizacji i środowisk zajmujących się problematyką uzależnień w naszym mieście i regionie radomskim. Zapraszamy do udziału nauczycieli, pracowników socjalnych, studentów i pracowników WSH w Radomiu, oraz wszystkich, którzy interesują się problematyką anonsowaną w programie sympozjum. – zapraszamy.

TERMIN: 28 października 2021 roku

Rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 9.00

ul. Mazowieckiego 7a

Aula Główna A

WSTĘP WOLNY

PRELEGENCI

PROGRAM SYMPOZJUM

W imieniu organizatorów zapraszamy

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x