skype wsh radom
rekrutacja online

Wiem, że nic nie wiem – o poszukiwaniu i odkrywaniu w zawodzie logopedy

Udostępnij

16 września 2021 o godz. 18:00 odbył się webinar pt.
„Wiem, że nic nie wiem – o poszukiwaniu i odkrywaniu w zawodzie logopedy”

 


Naszym gościem była dr Anna Zając – logopeda dyplomowany, diagnosta, językoznawca

Kilka słów o sobie: „Z zamiłowania do języka i do pracy z dziećmi zostałam logopedką. Od czasów liceum interesuję się językoznawstwem, a w szczególności komunikacją interpersonalną, językiem w mediach. I to te wszystkie zainteresowania zaprowadziły mnie na studia logopedyczne. Sama wiedza teoretyczna to za mało. Jako logopeda mam przyjemność pracować z człowiekiem, badać mechanizmy języka, ale przede wszystkim mam szansę komuś pomóc. Pomóc powiedzieć pierwsze słowo, zbudować pierwsze zdanie albo sprawić, że wstydliwy „łowełek” zamieni się w piękny rower. Mam szansę zadbać o jedną z najważniejszych czynności w życiu człowieka – o mowę”

Dr Anna Zając jest autorką książek „Buba i jego świat” i „Pobawisz się ze mną”

Podczas webinarium opowiedziała o swojej pracy, inspiracjach i celach jakie trzeba sobie stawiać w życiu na swojej ścieżce kariery.  Pani doktor swoje zacięcie dziennikarskie przełożyła na prowadzenie instagrama @bubagada, przelała to również na papier i wydała swoje książki w których bohaterem jest właśnie Buba. Wykład był bardzo inspirujący i motywujący do działania na różnych polach nie tylko w zawodzie logopedy czy pedagoga.  Chęć poszukiwania powinna być ogromna,  zadawajmy pytania  po co?  czemu ma to służyć? Szukajmy odpowiedzi, inspiracji i praktykujmy. To esencja tych rozważań.

 zdj. ze strony www.bubagada.pl

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia online na naszym Facebooku

Do zobaczenia!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x