skype wsh radom
rekrutacja online

Co chcesz dać światu od siebie? – webinarium Małgorzaty Potockiej

Udostępnij

Zapraszamy na wydarzenie live na Facebooku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu!
Już 27 lipca 2021 o godz. 18:00 rozpocznie się webinarium
pt.  „Co chcesz dać światu od siebie”.

Na to ważne pytanie spróbuje odpowiedzieć Pani dr Małgorzata Potocka.

„Podczas webinarium będziemy rozważać na temat o tym, że w życiu nie zauważamy, że otacza nas sztuka, która budzi w nas wrażliwość. Nie zauważamy, że z tych emocji obcowania ze sztuką na co dzień biorą się nasze reakcje i decyzje życiowe. Sztuka buduje relacje między naszymi bliskimi”  – Małgorzata Potocka

 

Małgorzata Potocka – obecnie dyrektor Teatru Powszechnego w Radomiu, aktorka, reżyserka, producentka filmowa. Urodziła się w 1953 roku. W 1978 ukończyła Wydział Aktorski, a w 1981 Wydział Reżyserii w PWSFTviT w Łodzi. W 1985 była stypendystką Film Workshop Millenium w Nowym Jorku oraz wykładała na kilku uczelniach w USA. Od 1980 roku należy do Stowarzyszenia Filmowców Polskich i Stowarzyszenia Twórców Kultury. Wystąpiła m.in. w filmach: „Wszystko na sprzedaż„, „Szklana kula„, „Święto księżyca„, „Cyrk odjeżdża„. Jest autorką fotografii, filmów eksperymentalnych, teledysków oraz programów telewizyjnych. Swoje prace wystawiała m.in. w Warszawie, Krakowie, Paryżu, Budapeszcie i Nowym Jorku. Jest laureatką wielu nagród, m.in. Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego z 1975 roku, II nagrody na Festiwalu Filmów Społecznych w Warszawie (1986), nagrody krytyków na festiwalu filmowym w Monachium (1997) (źródło: Filmweb).

Zapraszamy serdecznie!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x