skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkania z Absolwentami

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu organizuje cykl Spotkań z Absolwentami pod hasłem: Portrety odciśnięte w porcelanie. Spotkania są okazją do wspomnień na temat okresu studiów, dają możliwość dzielenia się doświadczeniami z życia zawodowego. Dla studentów WSH są one okazją do zadania pytań, starszym kolegom i koleżankom na temat poszukiwania pracy, odkrywania zapotrzebowania na konkretnych specjalistów sygnalizowanych przez przedsiębiorców.

Spotkania pozwalają łączyć przeszłość Uczelni z teraźniejszością, aby kreować jak najlepszą przyszłość dla WSH i jej Absolwentów.

W roku akademickim 2020/2021 spotkania organizowane w formie online w Pracowni Psychologiczno – Pedagogicznej. Kod dostępu: s05tt19

Gościmy w tym roku:

24.05.2021, godz. 18.00

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski, Dziekan WNS WSH w Radomiu, pedagog, terapeuta uzależnień, coach absolwent studiów podyplomowych w WSH: Organizacja i Zarządzanie Pomocą Społeczną, Coaching, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, wywiad biograficzny, prezentacja marki Pedagog Szczęścia: Misja – Wizja – Miłość.

16.06.2021, godz. 19.00

Mgr Milena Durasiewicz, absolwentka psychologii oraz studiów podyplomowych Przygotowanie Pedagogiczne, WSH w Radomiu, Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im dr Barbary Borzym w Radomiu, wywiad biograficzny, prezentacja, dyskusja: Praca psychologa w szpitalu psychiatrycznym.

Zapraszam

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Szczegółowe informacje:

Mgr Milena Durasiewicz – koordynator PPP

Kontakt: mdurasiewicz@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x