skype wsh radom
rekrutacja online

Problemy i wyzwania współczesnego prawa międzynarodowego

Udostępnij

W dniach 29-30 kwietnia w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa nt. Problemy i wyzwania współczesnego prawa w kontekście prawa międzynarodowego – 2021. Konferencja odbyła się w formie on-line. Głównym organizatorem był Wydział Prawa Uniwersytetu Kazimierza Simonavičiusa w Wilnie, z którym współpracuje Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu.

Głównym celem konferencji było podjęcie dyskusji oraz wymiana doświadczeń z zakresu szeroko pojętego prawa międzynarodowego. Udział w konferencji wzięli przedstawiciele ośrodków naukowych z Hiszpanii, Boliwii, Portugalii, Turcji, Mali, Rosji, Kazachstanu, Węgier, Łotwy, Meksyku, Chin, Litwy oraz Polski.

Konferencja stanowiła okazję do krytycznego i twórczego omówienia wszystkich dziedzin prawa międzynarodowego. Podczas sesji zostały zaprezentowane zastosowania innowacyjnych metod w rozwiązywaniu pojawiających się obecnie problemów. W trakcie dyskusji wybrzmiało wiele problemów, do których rozwiązania być może przyczyni się pogłębiona ich analiza w ramach planowanej publikacji dotyczącej omawianych podczas konferencji zagadnień.

Relacja z Konferencji w linkach poniżej:

Film z 29.04.2021

Film z 30.04.2021

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x