skype wsh radom
rekrutacja online

Uzdrawianie zespołów – psychologia, czy zarządzanie?

Wyższa Szkoła Handlowej w Radomiu oraz  Studenckie Forum Business Centre Club zapraszają na warsztat pod tytułem: Uzdrawianie zespołów – psychologia, czy zarządzanie? 7 maja 2021 roku godzina 17. 30 Warsztat poprowadzi: Aneta Montano, MBA. Warsztat to propozycja dla wszystkich studentów oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi metodami zarządzania zespołem opartym na harmonii i szacunku w relacjach zespołowych!

R.K. Greenleaf w „Servant Leadership. A Journey into the Nature of Legitimate Power and Greatness”  powiedział, że Servant Leadership wzbogaca życie ludzi, buduje coraz lepsze organizacje i ostatecznie tworzy bardziej sprawiedliwy i odpowiedzialny świat. Servant Leader, koncentruje się na szczerej trosce o rozwój ludzi oraz społeczności, do których należą. Często nie potrafimy stosować taj prostej zasady budowania harmonii, wspólnotowości i szacunku w relacjach zespołowych, tkwimy w konflikcie i strachu. A przecież od dawna wiemy, że pracownicy przychodzą do danego pracodawcy, bo ufają jego marce, a odchodzą od niego najczęściej z powodu bezpośredniego przełożonego. Dlaczego tak się dzieje? Jeśli interesuje Cię odpowiedź na to pytanie i chcesz być tą osobą, która uzdrawia i upewnia się, że zaspokajane są potrzeby wszystkich członków zespołu – być może masz duszę Servant Leadera! Rozwoju kultury przywództwa i kierunek zmian w organizacjach stanowi żywe wyzwanie dla liderów. Ci, którzy potrafią i chcą zrozumieć istotę człowieka, zrozumieć go jako jednostkę i dbać o zdrowie relacji stają się wyjątkowymi liderami – zarażającymi innych. O takich liderach van Dierendonck i Nuijten pisali: „Servant Liderzy wzmacniają i rozwijają ludzi i organizacje, jednocześnie zapraszając ich do współodpowiedzialności. Pracują z pokorą i otwartością, są gotowi strzec wartości, a ich celem jest dobro całości.”

Miejsce: WSH w Radomiu, Pracownia Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu (Kod dostępu: x48mq45)

Wstęp wolny

Login: gosc@wsh.pl

Hasło: WSHRadom2020

Kod dostępu: x48mq45

Zaprasza

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

 

Aneta Montano, MBA Mentor i coach liderów, przedsiębiorca, związana z biznesem i pracująca na stanowiskach zarządczych od ponad 20 lata. Interesuje ją związek pomiędzy autentycznością lidera a sukcesem przedsiębiorstwa oraz wdrażanie zasad uważności (Mindfulness) do zarządzania.

Zdobyła wykształcenie biznesowe (BBA Marketing oraz MBA)w Stanach Zjednoczonych, jest także absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (Psychologia Biznesu dla Managerów). Swoją karierę zawodową rozpoczęła pracując w USA dla Sears, Rebuck and Co. jako HR Manager oraz Dyrektor Operacji. Spośród wielu tysięcy kandydatów, została zakwalifikowana do 50 -osobowej grupy managerów uczestniczących w prestiżowym programie rozwoju liderów Sears Univeristy – „Executive Training Program”, gdzie po raz pierwszy doceniła wartość mentoringu oraz wagę szkoleń i rozwoju osobistego w życiu lidera. Po powrocie do Polski objęła funkcję Dyrektora Zarządzającego Rynkiem Polskim i Członka Zarządu w międzynarodowej spółce handlowej Baltika Group a później od 2004 roku była Dyrektorem Generalnym oraz Vice Prezesem Zarządu FCM Travel Solutions Poland, gdzie zdobyła 20-letnie doświadczenie jako lider i manager.  Równolegle od 2004 roku jest współwłaścicielem i obecnie CEO firmy Gooday Sp. z o o, przedsiębiorstwa stworzonego po to, aby towarzyszyć ludziom z różnych środowisk w poznaniu i udoskonalaniu siebie.

Osobiście ważnym dla niej jest wczesne rozpoznawaniem naturalnych talentów, elementów szczęście-twórczych w karierze zawodowej i doskonalenie ich w celu pełnego i świadomego wykorzystywania swojego potencjału. Jej misją jest zachęcanie i motywowanie ludzi zajmujących stanowiska decyzyjne w odnajdowaniu drogi prowadzącej do spełnionego i autentycznego życia, inicjuje w nich potrzebę rozwoju osobistego i pragnienia stawania się lepszym, mądrzejszym, odważniejszym. Potrafi pobudzić w ludziach potencjał, który w nich jest i wyzwolić niewyobrażalną moc działania. Energia jaką darzy człowieka jest niczym innym jak narzędziem rozpoczynającym proces ulepszania siebie samego i uświadamiania swojej wartości na polu zawodowym, ale również osobistym. Jest mentorem w programie Fundacji Liderek Biznesu (https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pm/mentoring/) oraz Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski (https://ewangeliczna.pl/mentoring/mentorzy/).

Fascynują ją inne kultury, dużo podróżuje i przygląda się, w jaki sposób ludzie definiują i oceniają swój sukces zawodowy. Odpoczywa przebywając w ciszy z naturą, biega, spaceruje z psem. Uwielbia też teatr, dobre kino i czas poświęcony na dalsze szkolenia i samorozwój.

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x