skype wsh radom
rekrutacja online

Nie taka stata straszna jak ją malują – warsztat!

Statystyka często przyprawia studentów o zawrót głowy! My przekonujemy, że zupełnie niepotrzebnie! Już 9 maja Wyższa Szkołą Handlowa zaprasza na warsztat „Nie taka stata straszna jak ją malują” adresowany jest dla pracowników naukowo – dydaktycznych, wykładowców i studentów WSH. Zapraszamy też wszystkich chętnych Wykładowców i Studentów prowadzących badania naukowe w obszarze nauk społecznych w ramach projektów badawczych!

Termin i godzina: 09.05.2021 r.  godz. 10.00

Gość: mgr Maciej Gaca

Temat: „Nie taka stata straszna jak ją malują”

Miejsce: spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem platformy Teams w wirtualnej przestrzeni Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej

Kod umożliwiający dołączenie do zespołu:  s05tt19

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystywać statystykę i oprogramowanie do przeprowadzania rzetelnych badań? Ten warsztat jest dla Ciebie!

Zapraszamy

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Mgr Milena Durasiewicz

Koordynator Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej

Kontakt: mdurasiewicz@wsh.pl

 

 

Mgr Maciej Gaca – psycholog neurokognitywista, absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Z zawodu naukowiec, analityk danych i programista – doktorant w Pracowni Obrazowania Mózgu Instytutu Nenckiego PAN oraz pracuje jako specjalista do spraw badań w Ośrodku Przetwarzania Informacji.

Pasjonat dydaktyki – od 6 lat w ramach autorskiego projektu Weź statę na klatę uczy studentów, że statystyka i programowanie nie są jedynie narzędziami opresji, ale mogą również sprawiać radość i dawać satysfakcję.

Współzałożyciel Lexeme sp.z o.o., w ramach której prowadzi zajęcia i szkolenia, jak również pomaga w analizach statystycznych na różnym poziomie zaawansowania. W wolnym czasie miłośnik podróży, łyżew oraz nauki nietypowych języków obcych.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x