skype wsh radom
rekrutacja online

Marketingowe techniki badawcze – wykład międzynarodowy !

W dniu 6 maja 2021 roku, w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbędzie się wykład Prof. Miroslava Foreta dla studentów WSH na temat Marketingowe techniki badawcze”.

Prof. dr hab. Miroslav Foret, CSc., ma bogatą karierę zawodową, obejmującą pracę w Akademii Nauk w Czechach, Instytucie Opinii Publicznej i Marketingu w Brnie, Uniwersytecie Masaryka i Uniwersytecie Mendla w Brnie. Jest Dyrektorem Czeskiego Centrum Rozwoju Małego Biznesu założonego i finansowanego przez Środkowoeuropejską Komisję Rozwoju Małych Przedsiębiorstw przy Kongresie Stanów Zjednoczonych. Pracuje jako wykładowca zarządzania marketingiem, badań marketingowych, komunikacji marketingowej i marketingu miejskiego, komunikacji z władzami publicznymi i samorządami w problemach demokracji. W swojej karierze naukowej brał udział w wielu projektach, między innymi w badaniach wskaźników społecznych i planowania społecznego, świadomości społecznej i opinii publicznej, Communicating Town, Partnership for Local Development, itp. Odbył staże profesora wizytującego i staże naukowe w ośrodkach akademickich w Austrii, USA, Federacji Rosyjskiej, Hiszpanii, Holandii, Węgrzech, Słowacji i Ukrainie. Autor lub współautor 77 książek i prac naukowych.

Podczas wykładu Prof. Foret  zapozna studentów z problematyką badań marketingowych i przedstawi praktyczne techniki i metody badań w warunkach konkretnych działań – rozwiązywania praktycznych problemów. Omówi przykłady oparte na wynikach badań przeprowadzonych w Międzynarodowym Instytucie Marketingu, Komunikacji i Przedsiębiorczości (IIMCE) w Brnie. Zwróci uwagę na zalety i wady stosowania trzech technik marketingowych – badania kwestionariuszowe, obserwację i eksperyment – w celu uzyskania danych empirycznych w badanym środowisku (w terenie). Wskaże różnice między pytaniami bezpośrednimi i pośrednimi. Przedstawi zalety i wady różnych rodzajów pytań – otwartych, zamkniętych i półotwartych. Na zakończenie zaproponuje tezy do dyskusji.

Początek wykładu godzina 18.00 w aplikacji TEAMS  

  • Studenci i pracownicy WSH dołączają z kalendarza lub za pomocą kodu dostępu – 0b61n8s
  • Studenci uczestniczący w wykładzie mogą zaliczyć określoną przez Dziekana liczbę godzin na rzecz praktyk studenckich.

Serdecznie zapraszamy

Szczegółowych informacji udziela:

prof. WSH dr Adam Ziółkowski

e-mial:aziolkowski@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x