skype wsh radom
rekrutacja online

Wsparcie i Psychoeduakcja – cykl webinariów

Udostępnij

W związku z epidemią COVID-19 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu organizuje cykl webinarów, związanych z tematyką aktualnie występujących trudności psychicznych czy psychosomatycznych. Koordynatorem projektu jest Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski – Dziekan WNS WSH w Radomiu. Poszczególne wydarzenia z powyższego projektu odbywają się w formie online na platformie Microsoft Teams w Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej.

04 maja 2021 roku godz. 18.00, Jak zadbać o nastrój w czasie pandemii. Mgr Milena Durasiewicz, psycholog. Spotkanie będzie poświęcone obserwacji siebie, swoich myśli, emocji, sygnałów z ciała jak również będzie możliwość oceny swojego nastroju za pomocą jednej z metod poznawczo-behawioralnych, czyli skalowania. Obniżony nastrój w czasie pandemii doświadcza coraz więcej osób, jak sobie z tym radzić? Jak zadbać o zdrowie psychiczne? Na te pytania i nie tylko odpowiedzi pojawią się w trakcie spotkania. Będzie także przestrzeń na własną pracę terapeutyczną, w której to pojawi się możliwość obserwacji swojego samopoczucia.

18 maja 2021 roku godz. 20.00, Izolacja jako szansa na edukację i rozwój osobisty. Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski, Dziekan WNS WSH w Radomiu, pedagog, terapeuta uzależnień, coach. W trakcie spotkania będzie możliwość dokonania pozytywnego przewartościowania, w której to nastąpi próba spojrzenia na izolację jako szansę na dostęp do edukacji. Izolacja jako możliwość rozwoju osobistego, będzie to pewnego rodzaju próba poszukania możliwości w ograniczeniach. Nauka w systemie zdalnym z zastosowaniem nowoczesnych technologii informacyjnych dostarcza nam niezwykłych możliwości na podnoszenie swoich kwalifikacji.

31 maja 2021 roku godz. 19.00, W przyjaźni ze stresem. Mgr Paulina Wasilewska, psycholog. Spotkanie będzie poświęcone problematyce stresu, czym on jest, jak oddziałuje na organizm? Czy stres może być mobilizujący? Jak radzić sobie ze stresem? W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania natury stresu, tak by spróbować się z nim zaprzyjaźnić, odkrywając także jego pozytywny wymiar, mobilizujący a nie destrukcyjny.

07 czerwca 2021 roku godz. 17.00, Jak sobie radzić ze stresem egzaminacyjnym. Mgr Ewelina Mleczkowska, psycholog. Sesja, egzaminy, obrona – sytuacje, w których natężenie stresu jest wysokie. Jak sobie radzić ze stresem w tego typu sytuacjach ? W trakcie spotkania będzie możliwość poznania technik radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym, tak by nie paraliżował, a mobilizował do efektywnego działania. Spotkania ma na celu także zmianę perspektywy, w której to egzamin jest postrzegany jako wyzwanie, stąd potrzeba aktywizacji zasobów.

 

Partnerzy projektu – tam znajdziesz pomoc psychoterapeutyczną i wsparcie

Ośrodek Terapii Uzależnień w Radomiu – tel. 608 206 472

Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu – tel. 692430795

Instytut Integralnego Rozwoju w Radomiu – tel. 48 362 10 11

 

Miejsce: spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem platformy Teams w wirtualnej przestrzeni Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej
Kod umożliwiający dołączenie do zespołu:  s05tt19

 

Koordynator projektu

Prof. WSH Dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x