skype wsh radom
rekrutacja online

Za nami warsztaty z diagnozy psychologicznej

Udostępnij

W Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu aktywnie działa Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Psychoterapii. Z inicjatywy wspomnianego powyżej Koła zostały zorganizowane 12.04.2021 i 19.04.2021 warsztaty z diagnozy psychologicznej

Czym jest diagnoza psychologiczna? Jakie ma zastosowanie? Studenci mieli możliwość uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania i nie tylko. Aktywnie zadawali pytania  jak również chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz przemyśleniami.

W Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej w wirtualnej przestrzeni Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyły się dwie części spotkania dotyczące diagnozy psychologicznej. Powyższe spotkanie poprowadziła mgr Milena Durasiewicz. Temat niezwykle ważny w szczególności dla studentów Psychologii. Omówione zostały rodzaje diagnozy psychologicznej i ich zastosowanie. Przedstawiono także cechy psychologa diagnosty. Poruszono również etyczne aspekty w diagnozie psychologicznej. Omówiono również metody wykorzystywane w diagnozie psychologicznej. Zwrócono także uwagę na zjawiska pojawiające się w diagnozie psychologicznej. Studenci aktywnie zadawali pytania, nawiązały się ciekawe dyskusje grupowe. Jedną z aktywizujących metod nauczania była burza mózgów, w której to studenci chętnie brali udział.

Serdecznie zapraszam na kolejne wydarzenie organizowane z inicjatywy Koła Naukowego Psychologii Klinicznej i Psychoterapii.

Opiekun Koła Naukowego Psychologii Klinicznej i Psychoterapii

mgr Milena Durasiewicz

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x