skype wsh radom
rekrutacja online

Karolina Adamczyk – Kobieta Przedsiębiorcza

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu oraz Studenckie Forum Business Centre Club, zaprasza w dniu 18 kwietnia 2021 roku o godzinie 18. 00 na spotkanie z mgr Karoliną Adamczyk w cyklu wydarzeń pod tytułem, Kobieta Przedsiębiorcza. Wydarzenie ma charakter otwarty, którego celem jest spotkanie młodych ludzi w przestrzeni przedsiębiorczości, budzenie i rozwijanie kreatywnego myślenia.

Karolina Adamczyk – od ponad 8 lat współpracuje z Ambasadą USA w Warszawie, jako koordynator radomskiego Centrum Kultury i Informacji American Corner. Absolwentka programu IV LP International Visitor Leadership Program w zakresie Dyplomacja Publiczna sponsorowanego przez Amerykański Departament Stanu. Dyrektor organizacyjna ogólnopolskiego festiwalu filmowego Kameralne Lato. Członkini Stowarzyszenia FILMFORUM oraz stowarzyszenia zrzeszającego absolwentów amerykańskich programów stypendialnych Stowarzyszenie Alumni.

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej z siedzibą w Warszawie (kulturoznawstwo/media) oraz Uniwersytetu Zachodniej Szkocji ( licencjat w dziedzinie mediów, stypendium Student Award Agency Scotland). Absolwentka Europejskiej Akademii Dyplomacji (spec. służba zagraniczna). Organizatorka serii konferencji motywacyjnych: PIM: PASJA, INSPIRACJA, MOTYWACJA skierowanych do lokalnej młodzieży i młodych przedsiębiorców, inicjatorka programu edukacyjnego Build Bridges not Fences wspomagającego polską, ukraińską i romską młodzież, a także wielu koncertów i programów edukacyjnych. Manager i animator kultury, trenerka medialna. Prywatnie miłośniczka i posiadaczka (niezliczonej ilości) owczarków niemieckich. Obszary działania: dyplomacja publiczna, media, kultura i sztuka.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich, którzy są poznać podstawy budowania własnej postawy przedsiębiorczej i kreatywnego myślenia o świecie.

Spotkanie odbędzie się w formie online na Platformie Microsoft Teams w Pracowni Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu.

Kod dostępu dla studentów i pracowników WSH: x48mq45

ZALOGUJ SIĘ JAKO GOŚĆ

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Mgr Paulina Wasilewska

Kontakt: pwasilewska@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x