skype wsh radom
rekrutacja online

Bez mojej zgody – dyskusja na temat filmu!

Koło Naukowe Młodych Pedagogów zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Akademickiego Klubu Filmowego. W dniu 22.04.2021 r. o godz. 18.30 odbędzie się dyskusja na temat filmu „Bez mojej zgody”. Spotkanie uświetni zaproszony gość – Anna Różycka – reżyser, autorka scenariuszy teatralnych  i filmowych, pedagog.

Proponujemy tytuły filmów, które będą punktem wyjścia do dyskusji na ważne, społeczne problemy.

Film oglądamy we własnym zakresie a w ww. terminie łączymy się za pośrednictwem platformy Teams na wspólną rozmowę, dyskusję i wymianę zdań.

Zapraszamy całą społeczność Akademicką Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu do dyskusji.

Nazwa zespołu: Koło Naukowe Młodych Pedagogów

Kod dostępu: zjod52f

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams

Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Opiekunami Akademickiego Klubu Filmowego są:

prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

dr Wioletta Budny

 

Anna Różycka – reżyser, autorka scenariuszy teatralnych  i filmowych, pedagog, plastyk, profilaktyk uzależnień, założycielka Stowarzyszenia Kulturalno – Oświatowego „Kukułka”. Od ponad 20 lat działa w kulturze tworząc inscenizacje, spektakle i musicale. Jest autorką spotów oraz filmów profilaktycznych dotyczących tematyki uzależnień i cyberprzemocy skierowanych do dzieci i młodzieży. Pracuje na różnych polach edukacji jako nauczyciel, wykładowca i szkoleniowiec.

Współpracuje z wieloma instytucjami realizując swoje pomysły artystyczne i edukacyjne angażując środowisko lokalne.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x