skype wsh radom
rekrutacja online

IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa!

,,Dobro, które niesie nadzieję, czyli o wolontariacie w czasie pandemii’’, to temat IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się 27 kwietnia 2021 roku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. W związku z sytuacją epidemiczną Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wraz z Polskim Towarzystwem Polityki Społecznej Regionalnym Oddziałem w Radomiu zapraszają wszystkich do wzięcia udziału za pośrednictwem platformy Microsoft Teams!

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i refleksji związanej z rolą wolontariatu w czasie pandemii. Konferencja stanowi możliwość wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat współczesnych nurtów wolontariatu i efektów pracy wolontariuszy.

Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy naukowców, wolontariuszy – studentów, uczniów ze szkolnych klubów wolontariatu oraz ich opiekunów, nauczycieli i wychowawców, osoby reprezentujące różne organizacje pozarządowe i instytucje działające w sferze wolontariatu oraz osoby, które otrzymują na co dzień pomoc od wolontariuszy.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 09.30 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams

Studenci i pracownicy WSH dołączają z kalendarza lub za pomocą kodu dostępu –  uk567gc
Osoby spoza Uczelni mogą dołączyć do wydarzenia klikając poniżej:

Szczegółowych informacji udziela:

mgr Katarzyna Marcinkiewicz-Marszałek

e-mail: kmarcinkiewicz@wsh.pl

tel. 48 360 10 75 w. 14

Microsoft Teams: katarzyna.marcinkiewicz-marszalek@wsh.pl

Program Konferencji

ZAPROSZENIE

Karta zgłoszenia

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x