skype wsh radom
rekrutacja online

Praktyki dla Studentów WSH w American Corner Radom

W ramach współpracy między Wyższą Szkołą Handlową w Radomiu a placówką edukacyjną American Corner w Radomiu zapraszamy na cykl warsztatów z zakresu psychosomatyki, dietetyki oraz psychologii.

Warsztaty będą się odbywały w formie online. Udział w warsztatach daje możliwość zaliczenia części studenckich praktyk zawodowych na zasadach określonych przez Dziekana Wydziału. Kody dostępu do wydarzeń będą dostępne u opiekuna projektu mgr Mileny Durasiewicz. Kontakt: mdurasiewicz@wsh.pl

Zgłoszenia przyjmują Starostowie roczników. Termin przyjmowania zgłoszeń na warsztaty z Cyklu spotkań CZAS NA ZDROWIE na maj i czerwiec: od 6 kwietnia do 13 kwietnia 2021 roku.

Studenci pozostałych kierunków, zaliczają praktyki – według decyzji właściwego Dziekana

Terminy warsztatów:

18.05. 2021 godz. 10.30 Oddech jako proces i jako narzędzie.
25.05. 2021 godz. 10.30 Nie jesteś leniwy – o tym, że człowiek nie został stworzony do trenowania, a sformułowanie „siedzący tryb życia” stało się przysłowiowym chłopcem do bicia.
08.06. 2021 godz. 10.30 Głównym zadaniem ciała jest noszenie mózgu” T. Edison – w naukowy sposób o związku ruchu z mózgiem.
29.06.2021 godz. 10.30 Glukoza, ketony i ryby – czy można nakarmić mózg?

 

Prowadząca warsztaty:

dr Iwona Piątkowska – doktor nauk o kulturze fizycznej w zakresie nauk biomedycznych; dietetyk, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacjami kinezygerontoprofilaktyka i fitness oraz ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie Pilatesa. Od wielu lat uczestniczy, zarówno w charakterze prelegenta jak i słuchacza, w konferencjach naukowych oraz szkoleniach związanych z medycznymi aspektami aktywności ruchowej, dietoterapią i suplementacją. Współautorką publikacji naukowych w czasopismach naukowych i monografii. Wykładowca akademicki. Tłumacz języka angielskiego i niemieckiego.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Mgr Milena Durasiewicz

Kontakt: mdurasiewicz@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x