skype wsh radom
rekrutacja online

Wiosenna rekrutacja na wyjazdy Erasmus+!

Rusza wiosenna rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+. Chciałbyś studiować lub odbywać praktykę za granicą? To już najwyższa pora, by złożyć odpowiedni Formularz w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich.

Do wyboru masz ponad 30 firm partnerskich lub ponad 170 Uczelni zlokalizowanych w 23 krajach Unii Europejskiej lub jej bliskim sąsiedztwie. Nie martw się o kasę! Zakwalifikowane osoby otrzymują dofinansowanie programu Erasmus+, zaś osoby pobierające stypendium socjalne lub stypendium dla niepełnosprawnych- dodatkowe środki z programu PO WER.Oczywiście w dobie pandemii warunkiem koniecznym będzie zrobienie płatnego testu w kierunku SARS-CoV-2 na 72 godz. przed wylotem na studia/praktykę w przypadku utrzymywania tego wymagania przez kraje UE.

Zabierz ze sobą przyjaciół studiujących w WSH, wyjedźcie razem i przeżyjcie fantastyczną przygodę.

Formularz aplikacyjny dostępny jest w załączonym pliku, dołącz zdjęcie i CV w języku angielskim – prześlij mejlem skan lub dostarcz osobiście do Działu współpracy z zagranicą i praktyk studenckich, pokój 103, ul. Traugutta, email: zagranica@wsh.pl

Formularze przyjmowane będą  w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich.

Więcej informacji na temat studiów: https://archiwum.wsh.pl/strefa-studenta/program-erasmus/studiuj-za-granica/

Więcej informacji na temat praktyk: https://archiwum.wsh.pl/strefa-studenta/program-erasmus/praktykuj-za-granica/

FORMULARZ APLIKACYJNY

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x