skype wsh radom
rekrutacja online

Seksualność młodych – warsztat otwarty online!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu Radomska w dniu 27 marca o godzinie 18.00 zaprasza na warsztaty nt. temat: Seksualność adolescentów. Problematyka seksualności w cyklu życia człowieka jest obszarem zainteresowań nauk społecznych i medycznych. Pedagogika seksualna jest jedną z subdyscyplin pedagogiki, w obrębie której możemy wyróżnić wychowanie seksualne i edukację seksualną. Wspólnym celem dla obu jest wspomaganie w rozwoju jednostki i ukształtowanie osoby zdrowej seksualnie. Rozpatrując problematykę edukacji seksualnej warto pamiętać, że jest to proces, który ma charakter ciągły, dynamiczny i nigdy nie powinien ustawać. Organizatorem jest Radomska Akademia Wychowania Problemów Wychowawczych naszej Uczelni

W zależności od okresu rozwojowego człowieka sposób przekazu i zakres tematyczny będzie inny. Odnosząc się do edukacji w obszarze seksualności adolescentów, należy uwzględnić etap rozwoju młodego człowieka, w sposób holistyczny (zarówno na płaszczyźnie biologicznej, jak i psychicznej). Młodzi ludzie powinni mieć powszechnie, w sposób jednakowy, równy, łatwo dostępny, bez skrępowania, zapewniony dostęp do informacji.

Warsztaty poprowadzi Justyna Kaczmarczyk – doktor nauk o zdrowiu, magister psychologii. Słuchaczka studiów podyplomowych na kierunku: psychologia sądowa, doradztwo zawodowe, psychologia transportu, seksuologia kliniczna, zarządzanie w oświacie. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, stopień nauczyciela dyplomowanego. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu diagnozy i pomocy psychologicznej. Od kilkunastu lat pełni funkcję biegłego sadowego z zakresu psychologii, seksuologii i w przedmiocie przymusowego leczenia odwykowego. Od ukończenia studiów pracuje na stanowisku psychologa w Schronisku dla Nieletnich i jako nauczyciel akademicki. Autorka i współautorka kilkunastu artykułów.

 

JAK DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

 

  1. Kliknij na TUTAJ https://login.microsoftonline.com/common/oauth2/authorize?response_type=id_token&client_id=5e3ce6c0-2b1f-4285-8d4b-75ee78787346&redirect_uri=https%3A%2F%2Fteams.microsoft.com%2Fgo&state=93d450fa-3c63-4628-82eb-c7ff381774c4&&client-request-id=146cc143-6208-4691-aa51-90057d41ead1&x-client-SKU=Js&x-client-Ver=1.0.9&nonce=fd02e62e-bb0f-4e6f-b327-db5187f7e2e6&domain_hint

 

  1. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl  

hasło: WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

 

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

 

Kod dostępu dla studentów: tgo0xsg

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny

Opiekun naukowy RARPW

Prof. WSH dr Agnieszka Sadowska

Kontakt: asadowska@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x