skype wsh radom
rekrutacja online

Ślady kryminalistyczne na miejscach przestępstw – Webinar!

Interesuje Cię praca w laboratorium kryminalistycznym? Zastanawiasz się nad tym, jak bada się ślady w miejscach przestępstw? A może właśnie stoisz przed wyborem interesującego kierunku studiów? Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza na cykl otwartych webinariów online dla mieszkańców, kandydatów na studia a także wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje z wielu dziedzin! Pierwszy z nich już 19 marca o godz. 18.00 – poprowadzi dr Aneta Pawlińska, Naczelnik Laboratorium Kryminalistycznego KWP zs. w Radomiu! Wstęp wolny

Podczas spotkania prelegentka opowie młodzieży o śladach kryminalistycznych występujących na miejscach zdarzeń tj. śladach daktyloskopijnych, traseologicznych, biologicznych, osmologicznych, mechanoskopijnych oraz śladach zabezpieczanych podczas zdarzeń drogowych. Pokaz odbędzie się w formie prezentacji multimedialnej. Całość wystąpienia zakończy się podsumowaniem i krótką relacją studentów I roku, studiów stacjonarnych na kierunku Kryminologia -Dominika Jabłońskiego oraz studenta II roku na kierunku Kryminologia studia stacjonarne – Mateusza Madejskiego.


Webinar Ślady Kryminalistyczne na miejscach przestępstw, czyli ciekawostki z kryminalistyki

start 19 marca o godz. 18.00 live na facebooku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Wstęp wolny. Zachęcamy do dołączenia i zadawania pytań!


dr Aneta Pawlińska – absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wykładowca Kryminologii i Kryminalistyki w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, biegły sądowy z zakresu klasycznych badań dokumentów oraz traseologii przy Sądzie Okręgowym w Radomiu, ekspert Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego w Warszawie, ekspert recenzujący projekty badawcze w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Naczelnik Laboratorium Kryminalistycznego KWP zs. w Radomiu.

Autorka szeregu publikacji m.in.: „Podobieństwa i różnice występujące w podpisach małżonków wykonujących ten sam zawód. Aktualne Tendencje w Badaniach Dokumentów”, „Bezpieczeństwo w sieci (dziecko, ofiara, sprawca). Dziecko bezpieczne w rodzinie i w szkole. Teoria i praktyka. „Cyberprzemoc (dziecko, ofiara, sprawca)”, „Narkotyki i dopalacze wśród młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych subregionu radomskiego. Podsumowanie badań”, „Skutki oddziaływania resocjalizacyjnego po opuszczeniu ośrodka wychowawczego przez nieletnich”, „Skala zażywania narkotyków w świetle badań przeprowadzonych wśród uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych subregionu radomskiego”, „Zagrożenia wynikające z zażywania narkotyków w świetle badań przeprowadzonych wśród uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych subregionu radomskiego”.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x