skype wsh radom
rekrutacja online

Wirtualna Firma. Symulacyjna firma handlowa II

Udostępnij

W dniu 22.02.2021 r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbył się, za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams, warsztat pt. Wirtualna Firma. Symulacyjna firma handlowa II. Wirtualna Firma to nowa inicjatywa Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, która ma za zadanie kształcić studentów w warunkach maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości gospodarczej.  Jej celem jest przekazanie studentom praktycznej wiedzy dotyczącej zdarzeń gospodarczych najczęściej występujących w jednostce gospodarczej.

W trakcie warsztatu zaprezentowano działania podjęte za pomocą programu Subiekt GT, w efekcie których przygotowano dokumenty takie jak: przyjęcie z zewnątrz, faktura sprzedaży, wydanie na zewnątrz. Ponadto sporządzono dokumenty obrotu bezgotówkowego i gotówkowego: asygnaty KP, asygnaty KW, Raport Kasowy, polecenie przelewu środków pieniężnych. Tematyka warsztatu dotyczyła również zasad wprowadzania danych przedsiębiorstwa w programie Subiekt GT oraz sposobów ustawiania parametrów programu.

Kolejny warsztat z cyklu Wirtualna Firma dotyczyć będzie problematyki obliczania progu rentowności firmy X. Więcej informacji na temat warsztatu – już wkrótce.

 

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji udziela

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji

Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu

Prof. WSH dr Magdalena Płotczyk

mplotczyk@wsh.pl

 

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x