skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkania z Absolwentami WSH!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu organizuje cykl Spotkań z Absolwentami pod hasłem  Portrety odciśnięte w porcelanie. Spotkania są okazją do wspomnień na temat okresu studiów, dają możliwość dzielenia się doświadczeniami z życia zawodowego.

Dla obecnych Studentów spotkania z absolwentami są doskonałą okazją do dyskusji na tematy związane ze zmianami  na rynku pracy – odkrywania zapotrzebowania na konkretnych specjalistów sygnalizowanych przez przedsiębiorców. Spotkania są okazją do łączenia przeszłości Uczelni z teraźniejszością, aby kreować jak najlepszą przyszłość dla WSH i jej Absolwentów.

W roku akademickim 2020/2021 spotkania organizowane są w formie online w Pracowni Psychologiczno – Pedagogicznej.

Kod dostępu: s05tt19

 

Harmonogram spotkań 2020/21:

17 listopada 2020 roku, godzina 11. 00

Mgr Anna Słopiecka, Agencja Kreatywna NobleBrand. Absolwentka kierunku Dziennikarstwo Wywiad z Gościem, warsztaty: Marka Osobista – czym jest i jak ją budować? Strategia i narzędzia budowania marki osobistej.

9 grudnia 2020 roku, godz. 16.00

Mgr Magdalena Hińcz, Stowarzyszenie KARAN w Radomiu, terapeuta uzależnień w Ośrodku Readaptacji dla Narkomanów „Mój Dom” w Radomiu. Absolwentka kierunku Pedagogika, Wywiad z Gościem, warsztaty: Praca psychoterapeuty w Ośrodku Terapii dla Narkomanów.

 7 stycznia 2021 roku, godzina 17. 30

Mgr Mateusz Gawiński – psychoonkolog, w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Absolwent kierunku Psychologia, Wywiad z Gościem połączony z dyskusją grupową, warsztaty: Psychoonkologia w praktyce klinicznej.

21 stycznia 2021, godzina 17. 30

Mgr Anna Matuszewska, Katolicki Ośrodek Adopcyjny przy Caritas Diecezji Radomskiej w Radomiu, psycholog, Absolwentka kierunku Pedagogika – Przygotowanie Pedagogiczne, Wywiad z Gościem, warsztat: Praca psychologa w Ośrodku Adopcyjnym.

4 lutego 2021 roku, godzina 17. 30

Mgr Jacek Reszelewski, Agencja Rozwoju Rolnictwa w Łodzi, samorządowiec, działacz społeczny, Absolwent kierunku Administracja, Wywiad z Gościem, Lokalna polityka społeczna wobec wyzwań współczesności.

4 marca 2021 roku, godzina 17. 30

Mgr Ewa Gibała, Szpital Specjalistyczny w Radomiu, Absolwentka kierunku Administracja, Wywiad z Gościem, Wyzwania współczesności wobec pracowników administracji i służby zdrowia.

 25 marca 2021 roku, godzina 17. 30

Mgr Tomasz Milczarek, Przedsiębiorca, Właściciel Ośrodka Szkoleniowego AT w Opocznie, Absolwent kierunku Administracja, Wywiad z Gościem, Jak odnaleźć swoje miejsc na otwartym rynku pracy?

 Zapraszam

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Szczegółowe informacje:

Mgr Milena Durasiewicz – koordynator PPP

Kontakt: mdurasiewicz@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x