skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkanie z Andrzejem Ciesielskim!

Udostępnij

Koło Naukowe Młodych Pedagogów w ramach Akademickiego Klubu Filmowego zaprasza 25.02.21r. godz. 19.30  na dyskusję  o filmie „Chce się żyć”. Nasze spotkanie uświetni wybitny znawca kina, dyrektor Kina Helios – Andrzej Ciesielski!

Przypominamy, że film oglądamy we własnym zakresie  – w czwartek 25 lutego 21r. o godz.19.30 łączymy się za pośrednictwem platformy Teams na wspólną rozmowę i dyskusję.

Nazwa zespołu: Koło Naukowe Młodych Pedagogów

Kod dostępu: zjod52f

ZAPRASZAMY!

Andrzej Ciesielski Kinoman. Dyrektor kina Helios w Radomiu. Od 20 lat działam w branży kinowej, pierwsze zawodowe kroki stawiałem w kinie „Hel”, od 2006 roku związany jestem z kinem „Helios”.  Z racji funkcji zarządzam kinem, ale zajmuję się również edukacją filmową – Akademia Filmowa to mój autorski projekt skierowany do uczniów wszystkich szczebli nauczania. Prowadzę wykłady, rozpalam u młodych i trochę starszych miłość do sztuki filmowej. Staram się dzielić tym, co wiem i co mnie inspiruje.

Interesuję się historią kina, śledzę trendy w branży filmowej. Najlepsze zawodowe chwile dotyczą spotkań z twórcami filmów oraz organizacji pokazów kina niemego z muzyką na żywo. Trochę tych wydarzeń się odbyło. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem Uli i tatą Antosi. Lubię filmy, książki, podróże, wypady rowerowe i kulinaria. I rozmowy o kinie, najlepiej długie.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x