skype wsh radom
rekrutacja online

Psychologia Sportu – grupa dyskusyjna studentów Psychologii

Udostępnij

”Psychologia sportu” to nowa grupa dyskusyjna powołana z inicjatywny studentów Psychologii! W ostatnich latach to właśnie ta gałąź psychologii przeżywa swój rozwój a psycholog sportowy na stałe zagościł w szeregach największych sztabów szkoleniowych na świecie. Chcąc zgłębić wiedzę z tego obszaru oraz przyjrzeć się pracy najlepszych, studenci będą spotykać się raz w miesiącu online!

Celem tej grupy jest zdobywanie umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy psychologa w tym niezwykle ciekawym i wciąż rozwijanym  się obszarze. Zagadnienia, które będą omawianie podczas spotkań grupy dyskusyjnej dotyczyć będą takich zagadnień, jak: motywacja, praca nad koncentracją, stresem, umiejętnością budowania i osiągania celów  jak również systemem funkcjonowania zespołu i rodziny.

Będziemy wymieniać doświadczenia, dzielić się zdobytymi wiadomościami oraz zapraszać interesujących gości. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach każdego kto zainteresowany jest tym obszarem psychologii. Pierwsze spotkanie 11.02.2021 r. godz. 17.00

Miejsce: platforma Microsoft Teams,

Zespół : „grupa dyskusyjna-psychologia sportu”

Kod dostępu do zespołu: dh6gn1sw

Opiekun grupy: mgr Paulina Wasilewska (pwasilewska@wsh.pl)

Zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x