skype wsh radom
rekrutacja online

Profesjonalizm branży księgowej – Debata!

Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Wydział Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Akademickie Biuro Rachunkowe Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu oraz Studenckie Forum Business Centre Club zapraszają pracowników naukowo – dydaktycznych, studentów, nauczycieli oraz uczniów do udziału w debacie eksperckiej nt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy”, która odbędzie się 3 marca 2021 roku na PLATFORMIE TEAMS.

Tematyka debaty dotyczyć będzie zagadnień związanych z istotą zmian we współczesnej gospodarce oraz w branży księgowej i pojawiających się w niej wyzwań, zwłaszcza wyzwań związanych z szeroko pojętą cyfryzacją tej branży. W ramach debaty zostaną również ogłoszone wyniki dwóch konkursów skierowanych do uczniów szkół średnich, których organizatorem jest Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu.

Pierwszy konkurs to konkurs na najlepsze opracowanie pt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy”, drugi zaś – pt. „Pomysł na Własny Biznes”. Ideą pierwszego konkursu jest przede wszystkim rozświetlenie istoty procesu zrewolucjonizowania pracy księgowych przez nowe technologie, jak również pobudzanie inicjatywy i popularyzacja problematyki dotyczącej branży księgowej. Ideę drugiego konkursu stanowi natomiast promocja przedsiębiorczości oraz upowszechnianie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów szkół średnich.

DEBATA EKSPERCKA

PROGRAM DEBATA EKSPERCKA

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

KARTA ZGŁOSZENIA

LOGOWANIE – INSTRUKCJA

Serdecznie zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x