skype wsh radom
rekrutacja online

Wirtualna Firma. Trudny klient

Udostępnij

W dniu 12.02.2021r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams, odbył się warsztat pt.: Wirtualna Firma. Trudny klient. Organizatorem warsztatu był  Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.  Warsztat przeprowadziła dr Anna Madej – Mazur – pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji i zarazem wieloletni praktyk w zakresie prowadzenia  działalności gospodarczej oraz współpracy biznesowej (business-to-business) – również na rynku zagranicznym.

Podczas warsztatu dr Anna Madej-Mazur zapoznała studentów z tajnikami efektywnej współpracy z trudnym klientem, jego specyfiką oraz związanymi z nią wyzwaniami, z którymi musi  zmierzyć się każdy, kto zdecyduje się na prowadzenie nawet niewielkiej firmy czy  na rozpoczęcie innej formy działalności gospodarczej.  W trakcie warsztatu przedstawione zostały konkretne (poparte własnym doświadczeniem) przykłady w zakresie metodyki pracy pozwalającej na skuteczne rozwijanie umiejętności sprostania, często bardzo wysokim, oczekiwaniom klientów. Podczas warsztatu zwrócono uwagę m.in. na to, jak ukształtować właściwe umiejętności negocjacyjne, jak zaprezentować siebie, aby klient nam zaufał i wrócił do nas. Dzięki temu warsztat był okazją na zdobycie cennej wiedzy praktycznej, a przede wszystkim – na rozwiniecie postaw w zakresie  przedsiębiorczości, umiejętności zarządczych, kultury pracy i komunikacji niezbędnych w każdym obszarze działalności zawodowej.

Warsztat odbył się w ramach cyklu warsztatów/symulacji pt. Wirtualna Firma zorganizowanych przez Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Wirtualna Firma to inicjatywa, która ma za zadanie kształcić studentów w warunkach maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości gospodarczej.  Warsztaty prowadzone w ramach tego cyklu dotyczą zjawisk i zdarzeń gospodarczych najczęściej występujących w jednostce gospodarczej.  Kolejny warsztat w ramach powyższego cyklu odbędzie się  już 22 lutego.

 

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji udziela

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji

Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu

Prof. WSH dr Magdalena Płotczyk

mplotczyk@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x