skype wsh radom
rekrutacja online

Karnawałowe Walentynki

Udostępnij

W piątek 12.02.2021 r. od godz. 19.00 do 21.15 trwały karnawałowe walentynki, na które zaprosiło studentów Koło Naukowe Młodych Pedagogów z opiekunem dr Wiolettą Budny. Organizatorzy przenieśli uczestników w świat barwnego karnawału, zabaw oraz zbliżający się dzień zakochanych.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia historii walentynek. Przez cały czas trwania spotkania działała rozgrzana do czerwoności Poczta walentynkowa. Wszyscy uczestnicy za pomocą telefonu
walentynkowego stworzyli wiersz pt. „Walentynki”, który przedstawiono poniżej.

Wiersz „Walentynki”

Dziś wesołe święto …

Czeka nas…

Zabawy moc….

Z dreszczykiem emocji…

I ogromem uśmiechu…

Będzie bardzo miło…

Spotkać Was

To wielkie szczęście

Walentynkowy czas

I radość..

Miłość w koło nas…

I czas nie liczy się dla nas …

Gdy na niebie gwiazdy moc

Będzie dzisiaj piękna noc

Blask Księżyca i gwiazd otulą Nas…

I razem ruszymy w Świat…

Aby przeżyć miłosny czas

Poczuć pełne  rozmachu poruszenie świata i kosmosu…

By wspólnie sięgnąć gwiazd…

I na chwile zapomnieć że istnieje świat…

Musnąć marzeniami chmur…

I poszybować jak wiatr….

Bliżej nieba być….

I szczęśliwie żyć

nie spadać na dno…

Wszyscy obejrzeli filmik, na którym nasi mali milusińscy zaprezentowali wierszyk. Wiele radości przyniosła gra „Flirt”, która prezentowała zaskakujące dialogi. Powodzeniem cieszyła się takze zabawa z numerologią. Mogliśmy poznać cechy pozytywne, które przewidziały dla nas gwiazdy. Związki między znakami zodiaku wzbudziły zainteresowanie studentów, tych poszukujących swojej drugiej połowy jabłuszka i tych, którzy są z ukochaną osobą.

W czasie pandemii przenieśliśmy się za pomocą prezentacji w czarowne miejsca na całym świecie, gdzie oczami wyobraźni byliśmy z najbliższymi. Dopełnieniem tego wyjątkowego wieczoru było losowanie walentynek!

Spotkanie odbyło się na platformie Teams. Studenci, którzy dołączyli do spotkania po raz kolejny uczestniczyli w świetnej i wyjątkowej zabawie online!

Organizatorami ze strony studentów były: Amanda Lenart, Agnieszka Wasiak, Ewelina Płowiec-Czerwonka, Sandra Szczepańska, Iwona Ludwig, Jolanta Kącka

Członkowie koła pod opieką Pani dr Wioletty Budny zapraszają na kolejne spotkanie online.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x