skype wsh radom
rekrutacja online

Zamówienia publiczne

Udostępnij

W dniu  05.02.2021r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams, odbył się warsztat pt.: Przebieg postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w procedurze krajowej. Praca na programie. Organizatorem warsztatu był  Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.  Warsztat przeprowadziła dr Anna Wąsowska – specjalista w zakresie problematyki zamówień publicznych, wieloletni praktyk w placówkach samorządowych i zarazem pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji WSH w Radomiu.

Warsztat poświęcony był specyfice zmian w zamówieniach publicznych w świetle nowej ustawy, która weszła w życie 1 stycznia 2021r.  Podczas warsztatu dr Anna Wąsowska  zapoznała studentów z tajnikami stworzenia pierwszego zamówienia publicznego „po nowemu”,  z istotą najczęstszych błędów w zamówieniach i sposobów na ta to, aby ich uniknąć. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się,  jak bez problemów ogłosić swoje pierwsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. Zdobyli praktyczną wiedzę oraz umiejętności w  zakresie  procedury krajowej, jak również  pracy na systemie WZP. A wszystko to – w oparciu o nową ustawę PZP! Jeśli chcesz, aby nieobca była Ci „Nowa Era” w zamówieniach publicznych – weź udział w kolejnych warsztatach organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji. Szczegóły – w odrębnym ogłoszeniu.

Warsztat odbył się w ramach cyklu warsztatów/symulacji Współczesne wyzwania i problemy zarządcze.

Szczegółowych informacji udziela:

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji

Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu

Prof. WSH dr Magdalena Płotczyk

mplotczyk@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x