skype wsh radom
rekrutacja online

Wirtualna Firma. Symulacyjna firma handlowa cz. II

Udostępnij

Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wraz z Akademickim Biurem Rachunkowym Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zaprasza na warsztat pt. Wirtualna Firma. Symulacyjna firma handlowa II Warsztat odbędzie się dnia 22.02.2021 (poniedziałek), w godz. 17.00-20.00 , za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams. Wirtualna Firma to nowa inicjatywa Wydziału Prawa i Administracji, która ma za zadanie kształcić studentów w warunkach maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości gospodarczej.Warsztat dotyczyć będzie zdarzeń gospodarczych najczęściej występujących w jednostce gospodarczej.

W trakcie najbliższego warsztatu zaprezentowane zostaną działania podjęte za pomocą programu Subiekt Gt, w efekcie których będą przygotowane m.in. dokumenty magazynowe oraz faktura sprzedaży: przyjęcie z zewnątrz, faktura sprzedaży, wydanie na zewnątrz. Ponadto zostaną sporządzone dokumenty obrotu bezgotówkowego i gotówkowego: asygnaty KP, asygnaty KW, Raport
Kasowy, polecenie przelewu środków pieniężnych.
Tematyka warsztatu będzie również dotyczyć zasad wprowadzania danych przedsiębiorstwa w programie Subiekt GT, sposobów ustawiania parametrów programu oraz sporządzania dokumentacji magazynowo – sprzedażowej.
Dołącz, a dowiesz się m.in. o:
Programie Subiekt GT
  • Zasadach sporządzania dokumentacji magazynowej w programie Subiekt
  • Zasadach sporządzania dokumentacji sprzedaży w programie Subiekt
  • Zasadach sporządzania dokumentów obrotu gotówkowego
  • Zasadach sporządzania dokumentów obrotu bezgotówkowego
Warsztat poprowadzi dr Ewelina Markowska – pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu
Kod do warsztatu: ko8dvbd
Nazwa Zespołu na Platformie Teams: Wirtualna Firma. Symulacyjna Firma Handlowa 2
Szczegółowych informacji udziela:
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji
Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu
Prof. WSH dr Magdalena Płotczyk
mplotczyk@wsh.pl
Serdecznie zapraszamy!
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x