skype wsh radom
rekrutacja online

Symulacyjna firma handlowa

Udostępnij

W dniu 03.02.2021 roku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams, odbył się warsztat pt.: Wirtualna Firma. Symulacyjna firma handlowa.

Warsztat przeprowadziła dr Ewelina Markowska, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Wirtualna Firma to nowa inicjatywa Wydziału Prawa i Administracji, która ma za zadanie kształcić studentów w warunkach maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości gospodarczej.
Warsztat dotyczył zdarzeń gospodarczych najczęściej występujących w jednostce gospodarczej. W trakcie pierwszego warsztatu zaprezentowano działania podjęte za pomocą programu Subiekt GT, w efekcie których sporządzono m.in. dokumenty magazynowe oraz fakturę sprzedaży. Tematyka warsztatu dotyczyła zasad wprowadzania danych przedsiębiorstwa w programie Subiekt GT, sposobów ustawiania parametrów programu oraz sporządzania dokumentacji magazynowo – sprzedażowej.
Po zakończonym warsztacie studenci osiągnęli praktyczną wiedzę na temat:
  • funkcjonowania programu Subiekt GT;
  • zasad sporządzania dokumentacji magazynowej w programie Subiekt GT;
  • zasad sporządzania dokumentacji sprzedaży w programie Subiekt GT;
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x