skype wsh radom
rekrutacja online

Wirtualna Firma – Trudny klient

Współpraca z klientami to duże wyzwanie, zwłaszcza dla początkujących pracowników firm. Wymaga nabycia wielu umiejętności, takich jak umiejętność negocjacji, zdolności radzenia sobie ze stresem. To, czy klient nam zaufa i wróci do nas ponownie, zależy również od sposobu prowadzenia rozmowy z nim, własnej prezentacji,  a przede wszystkim sprostania jego oczekiwaniom na możliwie jak najwyższym poziomie. Jak zatem sprostać tym oczekiwaniom, zachowując profesjonalizm? – odpowiedzi na to i inne pytania znajdziesz, uczestnicząc w kolejnym warsztacie z cyklu Wirtualna Firma organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Temat najbliższego warsztatu to Wirtualna Firma. Trudny klient. Warsztat odbędzie się dnia 12.02.2021 (piątek), w godz. 17.00-19.15, za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams.

Dołącz, a dowiesz się m.in.:

  • Jak właściwie rozmawiać z klientami
  • Czego nie należy mówić i robić podczas rozmowy z klientem
  • Jak rozwinąć umiejętność stosowania właściwych technik negocjacyjnych

Kod do warsztatu 979k06b

Nazwa Zespołu na Platformie Teams Wirtualna Firma.Trudny klient

Warsztat poprowadzi dr Anna Madej-Mazur

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji udziela

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji

Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu

Prof. WSH dr Magdalena Płotczyk

mplotczyk@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x