skype wsh radom
rekrutacja online

STYPENDIA – dyżury komisji w lutym!

Udostępnij

W związku z koniecznością zachowania środków bezpieczeństwa, dotyczących zapobiegania epidemii SARS-CoV-2, a także pracy zdalnej działów administracyjnych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, wnioski o stypendium socjalne, dla osób niepełnosprawnych lub zapomogę będzie można złożyć po uprzednim kontakcie z Komisją Stypendialną na platformie Teams.

Spotkanie z komisją na Platformie

Obecnie każdy student zainteresowany złożeniem wniosku najpierw kontaktuje się z wybraną osobą na platformie Teams. Dyżur odbywa się w wyznaczone dni od 8.30 -12.00 oraz od 12.15-15.45 zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej. Student może zadzwonić poprzez platformę lub kontaktować się za pomocą chatu.

Wysyłka Wniosku

Po zakończonym spotkaniu student ma obowiązek przygotować – skompletować wniosek i dostarczyć go do skrzynki podawczej lub drogą korespondencji pocztowej (wedle ustaleń z dyżuru).

Wnioski muszą być opatrzone następującą adnotacją:

KOMISJA STYPENDIALNA – IMIĘ, NAZWISKO (osoby, u której student otrzymał informację o dokumentach potrzebnych do złożenia wniosku).

Harmonogram dyżurów komisji stypendialnej:

DYŻUR – LUTY

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x