skype wsh radom
rekrutacja online

Stres jest solą życia – jak sobie z nim radzić?

Udostępnij

Stres towarzyszy nam każdego dnia. Jak sobie z nim radzić ? Na to pytanie i nie tylko uczestnicy dwóch części warsztatu szukali odpowiedzi. Dyskusje grupowe były niezwykle. 25.01.2021 r. i 31.01.2021 r. w wirtualnej przestrzeni Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyły się dwie części warsztatu pt: Stres jest solą życia – jak sobie z nim radzić ?

Warsztat miał formę otwartą, obecni byli również goście prócz studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Pierwsza część warsztatu miała charakter teoretyczny, w trakcie której omówiono działanie stresu na cały organizm. Uczestnicy aktywnie zadawali pytania jak również dzielili się własnymi doświadczeniami. Pojawiały się także inspirujące pomysły jak sobie radzić współcześnie ze stresem związanym z pandemią.

Druga część warsztatu miała bardziej praktyczny charakter, w której to analizowane były powiązania pomiędzy myślami, emocjami a sygnałami z ciała. Uczestnicy spotkania uczyli się, jak zmienić sposób myślenia, jak dbać o swoje emocje i jak odczytywać sygnały, które wysyła nam ciało. Nawiązała się interakcja pomiędzy prowadzącą a słuchaczami, a pozytywne energia oddziaływała dwukierunkowo!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x