skype wsh radom
rekrutacja online

Odszedł Jerzy Madejski…

Udostępnij

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 24 stycznia w wielu 79 lat odszedł Jerzy Madejski, redaktor naczelny „Gazety Radomskiej”, dziennikarz, wykładowca, autor wielu książek, a przede wszystkim…. przyjaciel i oddany pracownik Uczelni.

Urodził się w 1942 roku, absolwent IV L.O im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu. Ukończył filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim. Całe swoje życie poświęcił dziennikarstwu, literaturze a także pasji do fotografowania. Od lat zawiązany z miastem i Wyższą Szkołą Handlową w Radomiu.

Radomianie pamiętają go także jako wieloletniego dziennikarza mediów, takich jak: „Słowo Ludu”, czy „Echo Skórzanych”, wykładowcę na Wydziale Dziennikarstwa WSH a także autora wielu publikacji i książek. Był Redaktorem naczelnym „Gazety Radomskiej”. Człowiek wielu pasji. Z aparatem fotograficznym na ramieniu, zawsze uśmiechnięty i pełen życia. Taki na zawsze pozostanie w naszej pamięci…

Założyciele, Rektor i Kanclerz Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu składają rodzinie oraz bliskim najszczersze wyrazy współczucia.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x