skype wsh radom
rekrutacja online

Wirtualna firma – warsztaty!

Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wraz z Akademickim Biurem Rachunkowym Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zaprasza na warsztat pt.: „Wirtualna Firma. Symulacyjna firma handlowa”. Warsztat odbędzie się dnia 03.02.2021 (środa), w godz. 17.00-20.00, za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams.

Wirtualna Firma to nowa inicjatywa Wydziału Prawa i Administracji, która ma za zadanie kształcić studentów w warunkach maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości gospodarczej.  Warsztat dotyczyć  będzie zdarzeń gospodarczych najczęściej występujących w jednostce gospodarczej. W trakcie pierwszego warsztatu zaprezentowane zostaną działania podjęte za pomocą programu Subiekt Gt, w efekcie których będą przygotowane  m.in. dokumenty magazynowe oraz faktura sprzedaży.

Tematyka warsztatu będzie również dotyczyć zasad wprowadzania danych przedsiębiorstwa w programie Subiekt GT, sposobów ustawiania parametrów programu oraz sporządzania dokumentacji magazynowo – sprzedażowej.

Dołącz, a dowiesz się m.in. o:

  • Programie Subiekt GT
  • Zasadach sporządzania dokumentacji magazynowej w programie Subiekt
  • Zasadach sporządzania dokumentacji sprzedaży w programie Subiekt

Warsztat poprowadzi dr Ewelina Markowska

Kod do warsztatu: xtygeeh

Nazwa Zespołu na Platformie Teams: Wirtualna Firma. Symulacyjna Firma Handlowa

Szczegółowych informacji udziela:
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji
Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu
Prof. WSH dr Magdalena Płotczyk
mplotczyk@wsh.pl
Serdecznie zapraszamy!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x