skype wsh radom
rekrutacja online

Zamówienia publiczne – warsztat!

Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zaprasza na kolejny warsztat dotyczący zamówień publicznych. Tym razem studenci pod opieką dr Anny Wąsowskiej zmierzą się z tematem pt. Przebieg postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w procedurze krajowej. Praca na programie!

Warsztat odbędzie się dnia 4.02.2021 od 17.00-20.0 , za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams.  W trakcie warsztatu zaprezentowana zostanie m.in. specyfika zmian w zamówieniach publicznych w świetle nowej ustawy, która weszła w życie 1 stycznia 2021.

Warsztat poprowadzi dr Anna Wąsowska, specjalista w zakresie problematyki zamówień publicznych, pracownik naukowo-dydaktyczny WSH w Radomiu.

Dołącz, a dowiesz się:

  • jak bez problemów ogłosić swoje pierwsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z nową ustawą PZP
  • jakie są najczęstsze błędy w zamówieniach i jak początkujący mogą ich uniknąć
  • jak wygląda procedura krajowa i praca na systemie WZP

Warsztat odbędzie się w ramach cyklu warsztatów/symulacji Współczesne wyzwania i problemy zarządcze.

Kod do warsztatu : qcbiebz

Nazwa Zespołu na Platformie Teams: Przebieg postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w procedurze krajowej. Praca na programie

Zapraszamy!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x